Mobieltjes in de kerk

Mobieltjes in de kerk Het wordt vaak gevraagd, en gelukkig houden de meesten van u er ook rekening mee: zet uw mobieltje uit of op trillen, wanneer er een kerkdienst begint. Gerinkel of vrolijke muziekjes tijdens de plechtigheden leiden ontzettend af en zijn een bron van ergernis voor andere kerkbezoekers. Er is echter een uitzondering: mensen die gebracht en gehaald worden door het aanvullend openbaar vervoer RMC worden gebeld als hun busje er is. Deze mensen zullen aan het eind van de viering hun mobieltje meestal weer aan zetten. We vragen er begrip voor, dat er dan een enkele keer, helemaal aan het eind van de viering, eens een mobieltje af gaat. Wees verdraagzaam, ook de eigenaar van de telefoon vindt het vervelend, maar wil natuurlijk toch het busje niet missen.